Covid – paranoi ciąg dalszy

Słusznie zauważył Szanowny Komentator: następny wariant wirusa, jaki zostanie ogłoszony, będzie całkowicie niewykrywalny! I w tym cała nadzieja tych, którzy chcą podtrzymać wiarę w dotychczasową narrację na temat covida. Skoro bowiem w USA zakwestionowano przydatność testów PCR, przy pomocy których udawało się dotychczas terroryzować cały świat, trzeba wymyśleć coś nowego. Tym czymś będzie więc niewykrywalny, niemniej bardzo groźny i uzasadniający kolejne restrykcje, wirus. Może nawet da się wyprodukować szczepionki na tę kolejną odmianę. Tylko ciekawe, co tym razem będą zawierały?

Matematycy znają pojęcie liczb urojonych. Ale uznawanie bytów urojonych to coś zupełnie innego. I raczej nie świadczy o logicznym myśleniu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Covid – paranoi ciąg dalszy

 1. szw1710 pisze:

  Oj wywołała mnie Pani do tablicy. 🙂 Liczby urojone powstają w bardzo racjonalny sposób. Trzeba tylko odpowiednio zdefiniować działania na wektorach w przestrzeni dwuwymiarowej. Może rozwinę temat na swoim blogu – dawno już tam nie pisałem. Więc te liczby urojona są urojone tylko z nazwy, ale bytem jak najbardziej realnym.

 2. belaburyl pisze:

  Chętnie się dokształcę.

 3. szw1710 pisze:

  Zapraszam zatem do lektury. 🙂
  http://byc-matematykiem.pl/urojone/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s